Skip to content


Krátkodobě, jednoduše a rychle s VATA online

Nečekané výdaje přijdou náhle a jako naschvál v tu nejméně vhodnou dobu. VATA online CZ je produkt, který pomáhá překlenout tyto krátkodobé a nečekané finanční potíže.

Nevyšli jste s penězi před výplatou? Rozbila se pračka nebo televize v tu nejméně vhodnou chvíli? To je jistě nepříjemné. Jako rychlá pomoc je zde online služba určená ekonomicky aktivním občanům ČR starším osmnácti let. Výhodou je, že převody jsou uskutečňovány po schválení online z různých účtů bank tak, aby se na Vašem účtu peníze připsali co nejdříve a prakticky v reálném čase. Peníze tak máte k dispozici téměř ihned od požádání. Limit pro jednotlivou půjčku je 4 999 Kč.

VATAonline je slutečně jednoduchá a bezpečná forma rychlé půjčky. Nejste nuceni si půjčit nikdy více, než skutečně potřebujete. K dispozici máte on-line kalkulačku, kde si určíte objem půjčky a dobu splatnosti, která Vám vyhovuje než budete mít k dispozici vlastní finance (maximální doba splácení je však omezena na 35 dní). Vykalkulovaná částka je konečná, ihned přesně víte, kolik budete muset vrátit. Veškerá komunikace probíhá online bez jakýchkoliv placených telefonátů či jiných skrytých poplatků.

O férovosti půjčky svědčí fakt, že vždy máte možnost půjčku splatit i dříve, než jste si dohodnuli. Úrok se Vám pak adekvátně k počtu dnů, o které jste splatili dříve, sníží. Každému z nás se naopak může přihodit nepředvídatelná situace, což ovlivní další plány. Proto máte u VATA online možnost požádat o posunutí splatnosti půjčky o 1 – 30 dní.