Skip to content


Peníze ihned do 5 minut na účtu

Potřebujete nečekaně půjčit a nebyla Vám v bance schválena žádost o úvěr? Nebo není čas žádat v bance a peníze potřebujete mít na účtu během několika málo minut?

Pokud Vám stačí pouze drobná půjčka a peníze jste schopni vrátit do 15 nebo 30 dní zpět, zajímavá pro Vás může být rychlá půjčka bez registru. Tento druh půjček se někdy také nazývá Finská půjčka nebo SMS půjčka, protože žádost o půjčku probíhá většinou pomocí textových zpráv absolutně diskrétně a rychle bez osobních schůzek. Nejčastěji je využíván jako krátkodobé překlenutí peněžních potřeb před výplatou.

Praktický příklad použití rychlé SMS půjčky uvádí jeden ze spokojených klientů, kteří již půjčku využili:

„Chtěli jsme si na víkend zajet s chlapama zachytat ryby, ale týden před tím jsem zjistil, že můj prut je zlomený. Šetřil jsem na ten výlet docela dlouho, tak jsem neměl víc peněz. Během několika minut jsem si vzal přes SMS půjčku 1000 Kč, koupil prut a výlet se moc povedl.“

Výhodou této půjčky je poskytnutí bez ručitele, bez potvrzování příjmu a registru, celé vyřízení probíhá online a velmi rychle. Neplatí se žádný úrok, pouze fixní sazba za půjčení peněz. Nevýhodou je na druhou stranu poněkud vyšší cena za toto rychlé a snadné půjčení peněz, protože poskytovatel pochopitelně nese značné riziko návratnosti půjčených prostředků. První půjčku si také můžete vzít maximálně 2000 Kč a nebudete ji mít do 5 minut na účtu, ale pokud ji bez problémů splatíte příště již v případě potřeby stačí pomocí SMS požádat kdykoliv o další půjčku až 10000 Kč a spolehlivým klientům jsou peníze převedeny do 5 až 10 minut přímo na účet.

Máte zájem o drobnou SMS půjčku bez registru? Zaregistrujte se teď hned a využijte možnosti v budoucnu kdykoliv požádat o zaslání peněz ihned na účet.