Skip to content


Snadno dostupná půjčka od Tommy Stachi

Společnost TOMMY STACHI s.r.o. působí na českém trhu krátkodobých finančních půjček již od roku 2004. Z pohodlí domova převodem na účet nebo v hotovosti ihned na pobočce. Dostupnou nebankovní půjčku můžete použít na cokoliv. Můžete si půjčit na nové auto, na opravu nebo koupi nového spotřebiče do domácnosti či vyjet na dovolenou podle představ.Půjčky jsou poskytovány za jasných podmínek: bez účelu, bez ručitele a bez skrytých poplatků. Jako klient máte v okamžiku uzavření smlouvy všechny informace a přesně znáte částku, kterou zaplatíte. Tato suma je již konečná. Výše poskytovaných půjček se pohybuje od 3.000 do 100.000 korun se splatností 12 a 18 měsíců, při opakované půjčce až na 24 měsíců.

ŽÁDNÉ POPLATKY PŘEDEM

Neplatíte za posouzení půjčky ani za případné nevyhovění žádosti. Neposíláte drahé SMS ani nevoláte na placená čísla. Můžete o půjčku požádat bez obav, že by jste museli něco předem platit.

ŽÁDNÉ POPLATKY ZA PŘEDČASNÉ SPLACENÍ

Pokud se během splácení rozhodnete, že chcete půjčku vrátit předčasně, máte možnost. Předčasné splacení půjčky od Tommy Stachi je možné kdykoliv a bez sankcí.

Půjčku nyní máte možnost sjednat přímo z domova. Pouze vyplníte žádost a pošlete potřebné doklady, načež Vás navštíví kurýr se smlouvou k podepsání. Peníze budou na Vašem účtu následující pracovní den.

Zaujala Vás snadná půjčka od společnosti Tommy Stachi?

Požádejte o půjčku nebo pokračujte zde pro více informací.
Až 50.000 Kč na Váš účet bez nahlížení do registru.